در حال بارگزاری...

اتوماسیون صنعتی

سوئیچ صنعتی

بدون شک هر عملی که انجام می دهیم، مزایا و معایبی را به همراه خود به دنبال دارد. این مورد در رابطه با مدیریت هوشمند ساختمان نیز قابل ذکر است. پر واضح است که با راه اندازی سیستم های هوشمند در ساختمان، مزایایی حاصل می گردد. مزایایی از جمله:

کاربری
راحت

مصرف انرژی کمتر

دسترسی بهتر به امکانات

همه چیز را مدیریت کنید.

هوشمندسازی ساختمان همان سیستم مدیریت ساختمان است.سیستمی که می تواند تمامی مصرف کننده های ساختمان را

از پرده ها گرفته تا سیستم گرمایش و سرمایش،یا سیستم های امنیتی را به صورت یکپارچه تحت کنترل داشته باشد حتی از راه دور به صورت ریموت

و باعث شود تمام دستگاه های الکترونیکی خانه هماهنگ با یکدیگر عمل کنند.

خودکارسازی هوشمندانه

روشنایی هوشمند

یکی از راه‌های ساده و موثر برای هوشمند سازی خانه‌ها است که شما را قادر می‌سازد از هر کجای دنیا که هستید به صورت ریموت کنترل چراغ‌های خانه‌ی خود را از راه دور در دست داشته باشید.

کنترل دما

با استفاده از شبکه‌ای از سنسورها، محرک‌ها و کنترل‌ها می‌تواند به صورت اتوماتیک فرآیندهای مناسب را برای حفظ عوامل اصلی مانند دما، کیفیت هوا، روشنایی و امنیت به کار گیرد.

سیستم امنیتی

برای حفاظت از خانه‌ی خود با جدیدترین تکنولوژی‌ها، می‌توانید دوربین، قفل‌های هوشمند، حسگرهای حرکتی، سنسور، آژیر، زنگ در ویدئویی و غیره را تهیه کرده و سپس همه‌ی آنها را با یک برنامه‌ی کنترل یا مرکز هوشمند، کنترل کنید.

سیستم صوتی هوشمند

با نصب سیستم صوتی هوشمند در خانه‌ی خود می‌توانید به راحتی و با لمس یک دکمه موسیقی، ایستگاه‌های رادیویی، خدمات پخش صوتی، پادکست و غیره را در هر بخش از خانه‌ی خود پخش کنید.

استفاده آسان

نصب سیستم تکنولوژی خانه هوشمند راحتی افراد ساکن در خانه را فراهم می‌کند. به جای کنترل لوازم خانگی با استفاده از دستگاه‌های مختلف، صاحبان خانه می‌توانند همه‌ی آنها را تنها با استفاده از یک دستگاه کنترل کنند.

ساخت پروژه های ساختمان هوشمند

ما در شرکت دیبادین در طی سال‌ها تجربه‌ی مشارکت در پروژه‌های هوشمند سازی ساختمانهای مختلف، اعهم از خانه و ویلاها، دفاتر کار و نیز ارائه مشاوره برای پروژه‌های بزرگ نظیر هوشمند سازی هتل‌ها آماده ارائه بهترین خدمات این مجموعه با مناسب‌ترین قیمت در سراسر ایران است. برای اطلاع از خدمات ما و یا دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.