در حال بارگزاری...

درباره ما

آشنایی با شرکت

سابقه تأسیس شرکت سامانه هوشمند دیبادین به طرح تأسیس بنیادهای غیرانتفاعی برمیگردد که تحت پوشش انجمن فارغ‌التحصيلان دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلي‌تکنيک تهران) بودند. این سابقه باعث ایجاد ارتباطی تنگاتنگ ميان طرحها و برنامه‌هاي این شرکتها  با مجامع دانشگاهی خصوصاً دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلي‌تکنيک تهران) و دانشگاه صنعتی شریف گردیده است. غالب متخصصین و کارشناسان شرکت از دانش آموختگان دانشکده‌هاي برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر بوده و از توان فني و مهندسی شایسته اي برخوردارند.

استاندارد فوق العاده

دیبــادین

به دلیل ارتباط نزدیک با دانشگاه و مجامع علمی، شرکت سامانه هوشمند دیبادین همواره در حوزه فعالیتهای خود گرايشهايي را انتخاب نموده است که عمدتاً جدید بوده و به ايجاد زیرساختهای آموزشی، فني- مهندسی و بسترسازی سازي فرهنگی نیاز داشته اند.

این شرکت بلافاصله پس از تأسیس در سال 1386، به بخش های صنعتی و مولد کشور متصل گرديد و ضمن بهره‌گيري از تجارب مدیران این بخش طرح ها و پروژه های قابل قبولی را نیز انجام داده است.

در اولين جهت‌گيري در حوزه فناوری اطلاعات شرکت دیبادین همکاری مشترکی را با مجموعه سامانه پرداز امیرکبیر در تامین کالاهای مورد نیاز پروژه صدور کارتهای اعتباری بانک پارسیان در سطح وسيع اقدام نمود.

 

شرکت دیبادین در حوزه فناوری اطلاعات در کلیه دیسیپلین های موجود شامل طراحي پایه، معماری و پیاده سازی زيرساخت‌هاي انتقال و مديريت شبکه‌هاي کامپيوتري LAN و WAN تجربیات ارزنده ای دارد و پروژه‌هاي موفقی را در این راستا به انجام رسانده است. نگهداری و راهبری شبکه‌هاي کامپيوتري و سيستمهاي سخت‌افزاري و نرم‌افزاري در سالهاي 81 تا 83 بر توان تخصصي و دانش فني شرکت افزوده است و این حیث نیز رزومه قابل قبولی را جمع آوری کرده است. انواع بانکهاي اطلاعاتي تحت وب برپايه تکنولوژيهاي .net ، PHP ، MySQL و ساير زير ساختهاي بزرگ نرم‌افزاري، محصولاتي نظير سيستم پيجينگ IP Base ، سيستم مديريت محتواي اختصاصي، نرم‌افزار پردازش هوشمند تصاوير، نرم‌افزار مديريت مناقصات نفتي، نرم‌افزار مديريت تحت وب کنفرانسها و همايشهاي علمي، فني و…  از جمله محصولات شرکت در سالهاي ابتدايي تأسيس به شمار مي‌آيند. اين شرکت اولين همايش بزرگ صنعتي در زمينه سيستم عامل ملي لينوکس فارسي و سيستمهاي متن باز (FOSS) را در بخش نفت و پتروشيمي با همکاري مرکز تحقيقات IT پيشرفته دانشگاه صنعتي شريف و مرکز آموزش شرکت ملي صنايع پتروشيمي برگزار نموده است.

اجرای سیستمهای نظارت تصویری و امنیتی و اجرای آنالیز های بسیار پیشرفته و مطالعات عمیق و پژوهش های بسیار در این حوزه از دیگر فعالیت های اصلی دیبادین به عنوان شرکت فعال در حوزه تله کامیونیکیشن و حفاظت الکترونیک میباشد.

در حال حاضر شرکت دیبادین به با ورود به حوزه نهیه و تامین تجهیزات زیرساخت شبکه، توزیع کننده رسمی برند Multi Media Connect در ایران است و تمام توان فنی و مالی خود را به کار گرفته است تا کالایی اصیل و با قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار دهد.