در حال بارگزاری...

مهندسی کالا و خدمات

کیفیت

اعتماد

زمانبندی

قیمت

جلوتر از ديگران حركت كنيد

شرکت دیبادین در خصوص مهندسی خرید و انجام امور بازرگانی مربوط به تامین متریال و تجهیزات مورد نیاز پروژه های صنعتی و غیر صنعتی از قابلیت ها و توانایی های مطلوبی برخوردار است.

این شرکت با تکیه بر سوابق ارزنده ی تیم مجرب بازرگانی و مهندسی خود ، خدمات ارزشمندی را در این حوزه ارائه
می نماید

مهندسی خرید

بر اساس طراحی انجام شده در پروژه و با توجه به میزان بودجه انتخاب بهترین و با کیفیت ترین گزینه

کنترل کیفیت

اخذ و تهیه دستورالعمل های تعمیر و نگه داری از تامین کنندهای تجهیزات ، بررسی تائید و ارائه آن ها

تأمین تجهیزات پروژه

کنترل و ارزیابی مشخصات

و مدارک تأمین کننده

ایجاد ارتباط

ایجاد پل ارتباطی بین کلیه دپارتمان های سازمان داده شده و کارفرما

هدف از مهندسی خرید

هدف از مهندسی خرید در یک پروژه ، تامین کاال با مشخصات طراحی شده توسط واحد مهندسی سازمان از طریق سازندگان معتبر و توانمند می باشد ،در این راستا الزم است شرکت عهده دار مهندسی خرید ، تفکری سیستماتیک ،همراه با تجزیه و تحلیل های کمی و کیفی مستند بر اساس معیار های مد نظر واحد فنی مهندسی داشته باشد، تا کارفرما با توجه به پیچیدگی و تنوع گستره کاالهای موجود در بازار بتواند به راحتی مدارکی جهت خرید ملزومات پروژه در دست داشته باشد

اقدامات لازم

مشخصات فنی کالا

مقادیر کالاهای پروژه

تأمین کننده های واجد صلاحیت

خدمات فنی به تیم کارفرما

علل ورود مهندسی خرید در اجرای پروژه ها

تجربه نشان داده که با توجه به محدودیت اطلاعات فنی در مرحله مناقصه ، احتمال خطا در محاسبات قیمتی بخش کالا وجود دارد ، لذا برآورد قیمتهای صحیح بخش کالا و خدمات در این مرحله نقش مهمی دارد.

مهندسی خرید می تواند در مرحله شرکت در مناقصه هر پروژه با اشراف کامل بر قیمت روز اقلام و تجهیزات و انجام شفاف سازیهای فنی موثر در قیمت به تیم بازاریابی سازمان جهت تهیه قیمت بخش کالا کمک موثر نمایند.

با مهندسی خرید به دلیل ایجاد پل ارتباطی با سازندگان، می توان در تهیه استراتژی منبع یابی یا Sourcing نقش فعالی داشت.

به کمک مهندسی خرید می توان با شناخت از توانائی فنی سازندگان در مرحله طراحی به تیم مهندسی جهت بهینه سازی طراحی بر اساس محدودیتهای مالی یا زمانی هر پروژه کمک ویژه نمود.

در شرایط کنونی کشور که قیمت ها بسیار متغیر است، عدم استفاده از این روش ریسک حضور در مناقصات افزایش می یابد.

به کمک مهندسی خرید، و اطمینان از تحلیل تجهیزات یا خدمات بر اساس مشخصات مندرج در قرارداد، امکان ساخت داخل و بومی سازی سفارش های خارجی، تسهیل انتقال تکنولوژی و رشد صنعت داخل فراهم می شود.

تغییرات فنی حین اجرای پروژه لحظه به لحظه توسط تیم مهندسی خرید به روز می شود و تغییرات هزینه ها به اطلاع مدیریت و واحد مهندسی خواهد رسید.

با شناخت حساسیت های مراحل نصب و راه اندازی تجهیزات و تلفیق این نکات با تکنیک های بازرگانی، مغایرت های حین ساخت و ریسک های عملیاتی به حداقل می رسد.

شرکت فنی مهندسي دیبادین متشکل از متخصصین و افراد مجربي است که عمر خود را صرف پياده سازي اين خدمات کرده اند آنها با گرایش­های مختلف رشته مهندسی به همراه کادر مجرب در امور خرید، با توجه به سابقه چندین ساله خود در صنعت نرم افزار و تکنولوژِي آمادگی خود را جهت تامین، مشاوره، تهیه ديتاشيت مشخصات فنی محصولات، ارزیابی فنی پیشنهادات ، نظارت و بازرسی در مراحل مختلف خرید، انجام مذاکرات فنی و بازرگانی خرید را اعلام می­دارد.